אתר זה פועל באופן אופטימאלי בדפדפן גוגל כרום - קישור לאתר
שירות לקוחות: info@profit-group.co.il

אודותינו

אובדן עסקי – מניעת אובדן עסקי » אודותינו

יעוד החברה:

" מי שיש לו איזה למה שלמענו יחיה, יכול לשאת כל איך " ( ניטשה.)
חברת "פרופיט – מבית אם התוצאה" הוקמה בשנת 2005 ע"י מזל כלף ומנחם אלן .
החברה חרטה על דיגלה הגנה ושמירה על עסקי לקוחותינו תוך מימוש פוטנציאל הרווח הקיים .
חברת "פרופיט – מבית אם התוצאה " עובדת במגוון רחב של עסקים מהמובילים בארץ ומלווה את לקוחותיה לאורך שנים תוך השגיות ותוצאות מכסימליות .
אנו בחברת פרופיט מלבד ההגנה ומימוש פוטנציאל הרווח ,רוצים להקל על הלקוח לכן הקמנו מספר אגפים להספקת הצרכים וכל השירותים הנלווים בתחום לנוחיות לקוחותינו.
אנו בחברת פרופיט עובדים באופן ממודר וקשובים לצרכי לקוחותינו.

ערכי החברה:
  • יושרה ואמינות – אנו בפרופיט נאמנים ללקוחותנו. נקודה.אנו מפתחים מערכת אמון הדדית מול לקוחתנו וההוכחה לכך היא עבודתנו המשותפת לאורך זמן תוך שמירה על לויאליות דו צדדית אמינות ושקיפות של כל הנוגעים בדבר. אנו פועלים בכפיפות לחוק הקיים במדינה ונעזרים  בכל הכלים העומדים לרשותנו. את אותה משוואה אנו מקיימים ביחסינו עם עובדינו.
  • מקצועיות – אנו נשקול תמיד את טובת הלקוח ונתנהל ע"פ הנתונים הקיימים בשטח. תוך שמירה על רמת מקצועיות בלתי מתפשרת.
  • אחריות אישית – אנו מתייחסים לכל לקוח שלנו כאל בן יחיד ונותנים לו את מירב תשומת הלב וזאת כדי לעמוד בהתחייבויותינו להגנה על העסק ושיפור רמת הרווחיות.
  • שאיפה למצוינות – אנו בוחרים להיות הטובים ביותר במקצוע ופועלים ע"פ סטנדרטים גבוהים תוך כדי הכשרת אנשינו לביצוע משימותינו עד תום ביעילות תוך הסתמכות על הנתונים הקיימים בשטח.
  • פתיחות מחשבתית , ייחודיות וחדשנות – חברת פרופיט מבית אם התוצאה מתחדשת כל הזמן ומפנה חלק גדול מחשיבתה לפיתוח דרכי פעילות ויזמות נוספות לתועלת לקוחותיה. אנו פתוחים בפני עובדנו ולקוחותנו לקבלת רעיונות חדשים ובדיקת הצורך ויישומם בשטח.
  • מנהיגות – אנו מאמינים במנהיגות יציבה לאורך שנים אשר מספקת הגנה וביטחון ללקוחות העובדים עמנו.
  • סודיות – החברה עובדת באופן ממודר ביותר כך שרמת הסודיות בחברה הינה גבוהה ביותר , כל משימה ידוע רק לאנשים אשר מעורבים בה. כך גם רמת המידור בין לקוח ללקוח. כל עניין מטופל לגופו ע"י הכלים והאנשים המיועדים לכך.